Pirmie soļi pie datora > Pielikums > Printeris un drukāšana > Printer Properties logs > Lāzerprinteris, standarta draiveris > Lapiņa Paper
 

Lapiņa Paper

Sarakstā Paper size var izvēlēties izmantojamā papīra formātu. Parasti izmanto A4 formātu. Aiz saraksta nosaukuma būs redzams izvēlētā formāta nosaukums un izmēri milimetros.

Apgabalā Orientation izvēlas, kā dokumentu izvietot uz lapas drukāšanas laikā (nevis, kā jāievieto papīrs). Pievērsiet uzmanību uz lapas attēlā esošajam nolocītajam stūrītim. Tas ļaus jums izprast, kur izdrukātais teksts parādīsies, ja tas drukāsies stāvus (Portrait) vai guļus (Landscape).

Īpaši svarīgi tas ir tad, ja jūs apdrukājat kādu veidlapu vai veidojat abpusēju izdruku. Pirms veikt īsto izdruku, veiciet pāris izmēģinājumu.

Lai vieglāk izprastu, kā uz kuras puses drukājas, uzzīmējiet vienā no stūriem ar zīmuli krustiņu un novērtējiet rezultātu.

Sarakstā Paper source izvēlas papīra padeves veidu. Parasti printeris pats "tiek galā" ar papīra padevi no dažādām padeves vietām bez problēmām.

Media choice sarakstā var izvēlēties drukāšanas vidi. Šī izvēle parādīsies tikai lāzera un tintes printeriem. Tā ļauj ekonomēt izejmateriālus - toneri vai tinti.

EconoMode (taupīšanas režīms) var būt ieslēgts vai atslēgts. Šim printerim piedāvātas 3 izvēles:

  • Printer Default - atkarībā no printera uzstādījumiem;
  • Off - atslēgt;
  • On - ieslēgt.

Copies lodziņā var izvēlēties izdrukājamo dokumentu kopiju skaitu.

Izmantojiet Copies tikai tad, ja visi vai daudzi dokumenti pēc kārtas ir jādrukā vairākos eksemplāros. Parasti vēlamo kopiju skaitu ir iespējams norādīt lietojumprogrammā. Ja kopiju skaits būs norādīts abās vietās, dokumentu skaits vairākkāršosies, piemēram, ja vienā būs trīs un otrā divi, tad kopējais dokumentu kopiju skaits būs seši.

Pogas Unprintable Area dialoga logā var norādīt neapdrukājamās malas. Parasti izdrukājamajam dokumentam tās nosaka lietojumprogrammas Page Setup komandā.

Restore Defaults pogu izmanto, lai atjaunotu standarta uzstādījumus.