WWW lappušu veidošana > Microsoft FrontPage 2000 vide > Programmas MS FrontPage aktivizēšana

 

 

Programmas MS FrontPage aktivizēšana

Programmu MS FrontPage 2000 var aktivizēt vairākos veidos:

·         ar komandu Start / Programs / Microsoft FrontPage;

·         ar konteksta komandu Edit atverot labošanai kādu HTML dokumentu.

Gadījumos, kad tiek atvērta lappuse, kura nav veidota programmā MS FrontPage,  atverot lappusi, uz ekrāna var tikt izvadīts paziņojuma logs:

·         programmas Microsoft Internet Explorer logā atvērto lappusi ar pogu Edit Microsoft FrontPage vai komandu File / Edit with Microsoft FrontPage;

Ja pogai ir cita ikona, piemēram, programmas Microsoft Word, tad programmu MS FrontPage (ja tā ir datorā uzstādīta) var sameklēt tīmekļa lappušu veidošanas programmu sarakstā, kuru atver, uzklikšķinot uz trijstūrīša pogas labajā malā:

·       izmantojot MS FrontPage ikonu, kura var atrasties uz darba virsmas (desktop) vai kādām no joslām, piemēram, uzdevumu joslā (task bar) vai Microsoft Office.

Pēc programmas aktivizēšanas uz īsu brīdi ir redzams programmas informatīvais logs.

Pirmoreiz atverot programmu, uz ekrāna atvērsies paziņojuma logs par to, ka MS FrontPage programma pašlaik nav izvēlēta kā tīmekļa lappušu labošanas programma pēc noklusēšanas, un jautājums, vai to uzstādīt par noklusēto (poga Yes) vai ne (poga No). (Pēc Microsoft Office 2000 instalēšanas kā noklusētā būs MS Word programma.)

Ja būs atzīmēta izvēles rūtiņa Always perform this check when starting FrontPage, tad, ja MS FrontPage nebūs noklusētā tīmekļa lappušu labošanas programma, pēc MS FrontPage programmas aktivizēšanas vienmēr parādīsies logs.

Tā kā ne visas interneta pārlūkprogrammas spēj interpretēt visus HTML tagus, šajā grāmatā aprakstītās tīmekļa lappušu veidošanas iespējas tika pārbaudītas  pārlūkprogrammās Microsoft Internet Explorer 5.5 un Netscape Navigator 4.7.

Tās iespējas, kuras nav pieejamas kādā no šīm pārlūkprogrammām, tiks norādītas īpaši.

Ja tiks izmantotas citas pārlūkprogrammas, rezultāti var būt atšķirīgi. Arī vecākās pārlūkprogrammu versijas var nenodrošināt visas aprakstītās iespējas.